چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ | Wednesday, 26 July, 2017

کد خبر : 2148

Print This Post Print This Post

[…]

به نقل روابط عمومی شهرداری سوسنگرد حاج قاسم ساعدی در دیدار با تقوی نژاد مدیر کل امور مالیاتی کشور : (( قبول نمی کنم سهم مردم دشت آزادگان و هویزه از شرکت های نفتی فقط دود این شرکت ها باشد!)).
در این سفر با همراهی نماینده دلسوز مردم شهرستان های دشت آزادگان و هویزه ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سوسنگرد با دکتر تقوی نژاد مدیر کل امور مالیاتی کشور که در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید حاج قاسم ساعدی با اشاره به فعالیت های شرکت های نفتی به ویژه شرکت اروندان اعلام نمودند که بنده به هیچ عنوان قبول نمی کنم صرف وجود دفتر این شرکت ها در دیگر شهرستان ها ؛ حق حوزه انتخابیه اینجانب پایمال شود! و سهم ما از حق آلایندگی رقمی نزدیک به صفر گردد؟؟!!
در این دیدار نماینده مردم شهرستانهای دشت آزادگان و هویزه با اشاره به تاثیر منفی فعالیت شرکت های نفتی بر زندگی و محیط زیست و اقتصاد مردم منطقه؛ خواستار تجدید نظر کلی در نحوه پرداخت عوارض حق آلایندگی این شرکت ها شد.
آقای قاسم ساعدی افزودند: اگر تغییری در این روند صورت نگیرد از همه روش های ممکن برای جلوگیری از فعالیت این شرکت ها در منطقه استفاده خواهیم کرد !!!
ایشان در پایان خواستار الزام این شرکت ها برای افتتاح دفاتر فعالیت در شهرستان شدند.
در ادامه این دیدار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سوسنگرد مهندس چنانی با اشاره به مشکلات شهر و شهرداری تنها راه خروج از بن بست شهرداری ها و دهیاری های منطقه را تخصیص عوارض حق آلایندگی به این ارگان ها اعلام نمودند.
در انتهای این ملاقات؛ دکتر تقوی نژاد با مامور کردن آقای مسیحی مسول ارزش افزوده کشور جهت عزیمت به استان و شهرستان در ده روز آینده جهت بررسی وضعیت موجود و تهیه گزارش کامل برای اتخاذ تصمیمات مفید و کارساز شدند.
img-20161102-wa0002

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

  • مدیریت فرهنگی شهرداری سوسنگرد
  • © 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای :: شهرداری سوسنگرد :: محفوظ میباشد.