چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ | Wednesday, 26 July, 2017

کد خبر : 2172

Print This Post Print This Post

[…]

 ۱۷۱۸
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سوسنگرد جلسه ای با موضوع طرح احداث و توسعه فاضلاب در مرکز شهر سوسنگرد فی مابین شهرداری سوسنگرد و اداره کل آبفای استان خوزستان برگزار گردید.

در این جلسه که در عصر روز  شنبه مورخ ۸ آبان ۱۳۹۵ با حضور نماینده محترم شهرستان دشت آزادگان و هویزه، فرماندار دشت آزادگان، معاونت فرمانداری، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر، شهردار سوسنگرد و معاونان ایشان، حراست شهرداری،  مدیریت آبفای شهرستان دشت آزادگان ، مجریان؛ مشاوران و پیمانکار اداره آبفای استان در سالن جلسات شهرداری سوسنگرد برگزار گردید؛ در ابتدا پس از تلاوت قرآن ریاست محترم شورا  آغازگر جلسه شدند که ضمن خوش آمدگویی خواستار به نتیجه رسیدن این جلسه شدند
در ادامه آقای قاسم ساعدی نماینده محترم مردم در مجلس با تاکید بر اهمیت عمران شهری و با توجه به در پیش بودن فصل باران در شهرستان خطاب به مجریان طرح فاضلاب گفتند: هیچ گونه مقبول من نخواهد بود که طرح تعدیل آبفا در شهر کلید بخورد و مردم در انتظار پایان کار ایجاد حفاری ها باشند و ما بعد از حفاری و زخم نمودن شهر مدت زیادی را در انتظار آسفالت و تعدیل قسمت های حفاری شده باشیم .
ایشان افزودند: همه میدانیم در قدرت و توان شهرداری نیست که خرابی های ایجاد شده را به یکباره اسفالت کند پس لازم است خیابان به خیابان پیش برویم و نسبت به تعدیل قسمتهای تخریبی جهت احداث راهای فاضلاب همت گماریم و سپس به مرحله بعدی و نقطه بعدی برویم.
فرماندار دشت آزادگان آقای عمیدزاده هم با تاکید بر همت شهرداری و اداره آبفا برای تسریع اتمام پروژه تعدیل فاضلاب شهری تاکید نمودند.
آقای عمیدزاده گفتند: اگر قرار است کاری صورت بپذیرد لازم است به اسرع وقت و به صورت کامل انجام گیرد و نگذاریم با حفاری ها و تاخیر در اسفالت تعلل ایجاد بشه و مردم در تردد با مشکل مواجه شوند.
آقای عادل چنانی شهردار سوسنگرد نیز با بیان اینکه بیان دغدغه های فرماندار و نماینده محترم همان دغدغه ما هستند افزودند: زمانی که حفاری توسط آبفا صورت گیرد در توان شهرداری نیست که منتظر مدت طولانی اعطای حق شهرداری و آسفالت نمودن نقاط مورد نظر باشیم. پس لاجرم ابفا مکلف است بعد از اتمام اولین حفاری خود نسبت به آسفالت نقطه حفاری شده همت گمارد.
عادل چنانی با بیان طلب دوازده میلیارد ریالی شهرداری از اداره آبفا اشاره کردند و افزودند: مادامی که هزینه ی طلب سابق خود را دریافت نکنیم نمیتوان به ادامه روند حفاری ها در آینده امیدوار بود.
بنابراین اداره آبفا باید نهایت سعی خود را برای دادن طلب خود به شهرداری اهتمام ورزد.
در پایان مشاوران و پیمانکاران اداره آبفای شهرستان و استان هم بیاناتی ایراد کردند و در پایان مصوب گردید:

۱-کلیه اسناد بدهی آبفا به شهرداری اصلاح و ارسال آن به ابفای استان
۲-تاریخ شروع و اتمام پروژها فاز بندی و ذکر گردد
۳-بدهی قبلی به شهرداری سوسنگرد جهت تهیه اسناد خزانه اسلامی به اداره آب و فاضلاب استان ارجاع گردد و در صورت عدم همکاری ؛ شهرداری از شروع به کار پروژه ها امتناع می نماید.
 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

  • مدیریت فرهنگی شهرداری سوسنگرد
  • © 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای :: شهرداری سوسنگرد :: محفوظ میباشد.