جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | Friday, 5 June, 2020

کد خبر : 2581

Print This Post Print This Post

[…]

در این جلسه ریاست شورای اسلامی شهر سوسنگرد سرکار خانم الهایی سحر، با خیر مقدم به اعضای شورا و شهردار همچنین معاونت امور مالی شهرداری، بر دقت در تدوین بودجه،سعی در برنامه ریزی اولیه قبل از جلسات برای هدر ندادن زمان،تلاش در گنجاندن ردیف بیشتر جهت فعالیتهای فرهنگی و…مواردی را در جهت عملکرد مطلوب تر شهرداری تاکید کردند.
حسین عبیداوی، شهردار سوسنگرد با اشاره به سقف تعیین شده با احتساب منطقی و دقت را از شاخصه های بودجه ۹۷ این شهرداری برشمردند.
کریم جلالی نائب رییس شورای اسلامی شهر با تاکید بر تلاش جهت ایجاد تغییر و تحول اساسی خواهان سعی و تلاشی چند برابر همچنین بالا بردن سقف معین شده بودجه شهرداری شدند.ایشان همچنین نسبت به اتخاذ عوارض در مواردی خاص در بودجه ۹۷ اشاره و خواهان رفع آنها شدند.
سیدگاطع موسوی بر حمایت و‌توجه به قشر کارگر در بودجه شهرداری اشاره و خواهان منطقی نگاشتن برخی موارد شدند

ناجی سبهانی خواهان بازدهی صحیح شهرداری در بودجه سال ۹۷ شدند.
توفیق سواری با بیان راهکارها و موارد قانونی خواهان تصویب بودجه با درک منطقی شدند.
حسن جلالی و« خانم لیلا سیاحی» ضمن برسی بندهای بودجه پیشنهادی نکاتی را توجیه نمودند، آنها طرح متمم بودجه را راهی جهت تعدیل موارد در آینده دانستند.
سید کریم نبوی معاونت مالی شهرداری سوسنگرد با پر اهمیت دانستن بودجه ۹۷ و احتساب برخی موارد برای اعضا شورا ،تدوین برنامه بودجه سال جاری را دارای ویژگی های بسیار مهمتر و پربارتری نسبت به سالیان گذشته دانستند.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

  • مدیریت فرهنگی شهرداری سوسنگرد
  • © 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای :: شهرداری سوسنگرد :: محفوظ میباشد.