یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ | Sunday, 17 January, 2021

کد خبر : 2876

Print This Post Print This Post

[…]

طی حکمی از سوی مهندس عبیداوی شهردار سوسنگرد، مهندس علیرضا جلالی نسب به عنوان معاون جدید خدمات شهری شهرداری سوسنگرد منصوب شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سوسنگرد طی جلسه شورای اداری در مورخ ۷ مرداد ۱۳۹۸ در محل سالن جلسات شهرداری سوسنگرد برگزار گردید، در پی استعفای آقای سید جبار موسوی معاون سابق خدمات شهری شهرداری سوسنگرد، مهندس عبیداوی شهردار سوسنگرد، مهندس علیرضا جلالی نسب را به عنوان معاون جدید خدمات شهری منصوب کرد.

در حکم آقای مهندس جلالی نسب چنین آمده است: «نظر به حسن سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست معاونت خدمات شهری منصوب می‌نمایم. در راستای ارتقای خدمات شهری و رفع نیازهای اولیه پیش روی شهروندان و با هدف جلب رضایت آنان، بهره گیری از کارکنان خلاق و دلسوز مورد انتظار جدی اینجانب است.  امید است با روحیه‌ای جهادی، علمی، مخلصانه و ارائه خدمات بی‌منت و با دقت، همه توان و تجربه خویش را بکار گیرید.»

در این جلسه مهندس عبیداوی  از تلاشهای یک‌ساله آقای سید جبار موسوی در زمان تصدی معاونت خدمات شهری که در شرایط سخت بحرانی بارانهای سیل آسا همراه بود تقدیر و تشکر و نیز و توصیه‌هایی به معاون جدید در جهت انسجام هرچه بیشتر در مجموعه شهرداری و همت بیش از پیش در انجام وظیفه محوله نمود.

پیش از این مهندس جلالی نسب  مسئولیت واحد زیبا سازی شهرداری سوسنگرد را عهده دار بود.

در این جلسه شهردار سوسنگرد در خصوص افزایش حقوق کارکنان شهرداری بین شش الی هفت میلیون ریال برای هر پرسنل خبر داد.

تودیع و معارفه معاون خدمات شهری شهرداری سوسنگرد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات

  • مدیریت فرهنگی شهرداری سوسنگرد
  • © 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای :: شهرداری سوسنگرد :: محفوظ میباشد.